Брелок Помпон з вушками, Леопард, Помпон, Для рюкзака, сумки, ключів, Колір: Світло-коричневий, 14 см x 8 см


77,55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20118439
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Цинковий сплав + помпон |
| Розмір: | 14 cm x 8 cm |
| Колір: | Світло-коричневий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Помпон |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Світло-коричневий |
- Ціна: 77,55 ₴



