Подвеска, Цепочка, Кулон - Цветок, Ромашка, Раскрывается, Надпись: "You are my Sunshine", Круглый, 52 см



96,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 198025602
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Материал: | Металл |
| Размер: | 52 cm |
| Колір: | Золото-срібло |
| Примітка: | Довжина: 52 cm, Підвіска: 5 cm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина ланцюжка | 52 мм |
| Матеріал ланцюжка | Метал |
| Призначення | Для жінок |
| Стан | Новий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тематика малюнка/форми | Квітка, Ромашка |
- Ціна: 96,10 ₴



