Кулон на шею Finding Крестик Цвет металл Нержавеющая сталь Цепочка 45 см

109,75 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20248081
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Материал: | Нержавіюча сталь |
| Розмір: |
45 см Ланцюг: 1.5 mm Підвіска: 17 mm x 10 mm |
| Колір: | Метал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 17 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Матеріал ланцюжка | Медична сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 10 мм |
| Стать | Жіночий |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Для біжутерії |
| Колір | Метал |
- Ціна: 109,75 ₴



