Брелок двохсторонній Finding Для ключів патріотичний прапор герб України Російський віськовий корабель йди 9 см x 2.5 см
64,45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 306285
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Метал + скло |
| Розмір: | Кільце 2.5 cm Підвіска 2.5 см x 3.5 см |
| Колір: | як на фото, Світиться в темляві |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Ширина | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Кругла |
| Тематика малюнка/форми | Прапори |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
- Ціна: 64,45 ₴



