Кабошон Finding Божа корівка Смола Червоний чорний білий 13 мм х 9 мм

2,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2724062
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Смола |
| Розмір: | 13 мм х 9 мм |
| Колір: | Червоний білий чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабошон |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Смола |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Застосування | Для біжутерії |
| Покриття | Без покриття |
| Розміри | |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 2,98 ₴



