Брелок Finding Для ключів патріотичний герб України з нержавіючої сталі 9.5 см x 2.8 см

52,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 406288
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Метал + нержавіючої сталі |
| Розмір: | Кільце 2.8 cm Підвіска 2.2 см x 3.2 см |
| Колір: | Слалистий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Ширина | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Кругла |
| Тематика малюнка/форми | Прапори |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
- Ціна: 52,80 ₴



