Контейнер органайзер Finding Прямокутний 15 комірки знімні стінки Білий прозорий 17.3 cм х 10 cм х 2.2 cм
83,52 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 461015
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Пластик |
| Розмір: |
17.3 cм х 10 cм х 2.2 cм Комірка: 33 мм х 30 мм х 20 мм |
| Колір: | Білий |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Органайзер/бокс |
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 22 мм |
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відсіків | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 83,52 ₴



