Браслет на руку UKRAINE Патріотичний магнітний серце Україна Жовто-синій 20 см
64,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 410307
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Скло + метал + маніт |
| Розмір: |
Довжина: 20 см |
| Колір: | Жовто-синій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Символи |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Для біжутерії |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Жовтий |
- Ціна: 64,50 ₴



