Брелок Finding Для ключів патріотичний України з нержавіючої сталі 9.5 см x 3.3 см

58,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 416290
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Метал + нержавіючої сталі |
| Розмір: | Кільце 2.8 cm Підвіска 3 см x 3.3 см |
| Колір: | Слалистий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Форма | Кругла |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
- Ціна: 58,90 ₴



