Новорічний декор Finding Сніжинки прикраси для ялинки набір з 3 шт Білі 12 см х 10 см




8 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SN-12-1
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
|
Матеріал:
|
Пластик |
| Розмір: | 12 см х 10 см |
| Цвет: | Білий |
Ціна за набір: у наборі 3 сніжинки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Finding |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 12 см |
| Колір | Білий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Товщина виробу | 1.4 мм |
- Ціна: 8 ₴



