Брелок автомобільний SUZUKI Finding Кільце кулон Сузуки для ключів Жовтий чорний 6.5 см x 3.9 см
21 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 321074
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Пластик, метал |
| Розмір: | 6.5 см x 3.9 см |
| Колір: |
Жовтий, чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Покриття | Без покриття |
- Ціна: 21 ₴



