Брелок автомобільний AUDI Finding Кільце крабін підвіска Ауді для сумки ключів Сталистий чорний 5.5 см x 3.8 см
48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 321087
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Метал, пластик |
| Розмір: | 5.5 см x 3.8 см |
| Колір: |
Сталистий, чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
- Ціна: 48 ₴



