Пластикова 3D закладка для книги Finding По мотивам книг Диявольська ніч маски героїв Вілл Кай Деймон Міхаель Чорний 16 × 4.5 см
185 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101192
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Твої улюблені Вершники в 3D форматі!
Ми розробили унікальну закладинку для тих, хто живе історіями Пенелопи Дуглас. Власний дизайн, який ми перенесли в реальність за допомогою 3D-друку.
• Матеріал: пластик.
• Особливість: Об’ємні елементи, що виділяються.
• Авторська робота: Таку не купиш у мас-маркеті.
16 × 4.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Закладка |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 2 мм |
- Ціна: 185 ₴



