Декор для книжкової полиці Finding Букнук по мотивам серії книг Диявольська ніч Пенелопи Дуглас Чорний 205 х 85 х 45 мм
1 680 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 181214
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Твоя «Диявольська ніч» нарешті має вигляд...
Додай справжньої «темної енергії» своїй книжковій полиці. Це не просто декор — це ексклюзивний букнук, дизайн якого ми розробляли з нуля спеціально для справжніх фанатів Пенелопи Дуглас
Чому цей букнук особливий:
- Авторський дизайн: власна розробка, продумана до дрібниць.
- Ексклюзив: річ, яка виділить твою колекцію серед інших.
- Ідеальний розмір: висота 20,5 см (створено під формат серії).
Матеріал: Екологічно чистий матеріал - PLA пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 45 мм |
- Ціна: 1 680 ₴



