Декор для книжкової полиці Finding Пара фігурок Ксейден Вайлет з книги Четверте крило Чорний 130х60мм 120х70мм
1 420 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 181215
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Ваші улюблені герої Fourth Wing тепер у форматі колекційних фігурок!
Ідеально підходять для декору книжкової полиці або подарунка справжній вершниці.
Характеристики:
- Ксейден: 13х6 см
- Вайлет: 12х7 см
- Матеріал: якісний пластик. Високоякісний кольоровий 3D-друк (фігурка вже кольорова, це не ручне фарбування, а деталізований друк самим пластиком).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 60 мм |
- Ціна: 1 420 ₴



