Пластикова 3D закладка для книги Finding По мотивам книг і серіалу Бріджертони Білий 19 см × 5.2 см
135 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101193
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Закладка у стилі Bridgerton
Ви чуєте цей шепіт леді Вістлдаун? Ваші улюблені романи заслуговують на особливе оформлення!
Характеристики:
• Розмір: 19 х 5.2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Закладка |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 2 мм |
- Ціна: 135 ₴



