Декор для книжкової полиці Finding Фігурка статуетка Золота діва Золота бранка Золотистий 130 х 140 мм
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 181216
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Статуетка «Золота діва»: Витончена постать з розмахнутими крилами, що стане центральним акцентом вашої полиці.
- Висота: 13 см
- Розмах крил: 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 100 мм |
- Ціна: 425 ₴



