Декор для книжкової полиці Finding Трекер прочитаних книжок за рік Коричневий золотий 11.3 х 6 х 3.5 см
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 181218
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Ваш особистий лічильник прочитаних книг!
Мрієте бачити свій прогрес у цифрах? Цей компактний трекер з милим золотим дракончиком стане вашою головною мотивацією та прикрасою книжкової полиці.
Головне про трекер:
- У комплекті 4 кубики з цифрами.
- Стильний вигляд: Глибокий шоколадний колір, золотисті акценти та мініатюрні декоративні книжечки.
• Компактність: Ідеально впишеться навіть на невелику полицю.
Розміри: 11,3 см (довжина) х 6 см (висота) х 3,5 см (глибина).
Додайте магії своїй бібліотеці!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Хобі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 113 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 35 мм |
- Ціна: 350 ₴



