Декор для книжкової полиці Finding Набір маска і закладинки по мотивам книги Світло згасло Lights out Синій
590 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 181218
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Комплект по мотивам книги Світло згасло (Lights out)
Що входить в набір:
1. Маска «Lights Out» (16х16 см)
2. Закладинка-ніж (19х4 см).
3. Класична закладинка (17х6 см)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Хобі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 100 мм |
- Ціна: 590 ₴



