Пластикова 3D закладка для книги Finding По мотивам книги CAUGHT UP Чорний 14.5 см х 5 см
100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101196
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Для тих, хто без тями від романтики на шаленій швидкості!
Матеріал: Пластик.
Розмір: 14.5 х 5 см.
Додайте правильного настрою своїм книжковим вечорам або зробіть крутий подарунок подрузі-книголюбці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Закладка |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 2 мм |
- Ціна: 100 ₴



