Пластикова 3D закладинка для книги Finding Закладка для справжніх інтровертів та книголюбів Чорний 15.3 см х 5 см
112 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101197
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
Ідеальна закладинка для справжніх інтровертів та книголюбів!
Матеріал: Пластик.
Розмір: 15.3 х 5 см — ідеально підходить для книг будь-якого формату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Закладка |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Висота | 2 мм |
- Ціна: 112 ₴



