Брелок Сплячий дитина, Лялька, Помпон, Для рюкзака, сумки, ключів, Колір: Світло-коричневий, 16 см x 8 см


99,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20114235
- +380 (93) 593-84-11 Менеджер
- +380 (97) 806-11-71 Менеджер
- +380 (99) 197-99-29 Директор
| Матеріал: | Цинковий сплав + помпон |
| Розмір: | 16 cm x 8 cm |
| Колір: | Світло-коричневий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finding |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Помпон |
| Стать | Для дівчаток |
| Тематика малюнка/форми | Немовля |
| Колір | Світло-коричневий |
- Ціна: 99,80 ₴



